I bought these ravioli from Antipastos Kitchen at small fruit & vegetable store near my house in the freezer section. This was my first time trying any of this companies products. I love squash and love ravioli so these were a hit for me. I also hadn’t had ravioli in about 10 years so it was a little exciting. It comes out to about $1 per ravioli, which makes this product more of a treat than an everyday purchase, but it was definitely worth the price considering some normal gf pastas cost up to $6 for a package.